Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Екосистема озера"

Презентація "Екосистема озера" скачати

Скачати повну версію

Презентація розповість учням про екосистему озера, тобто, про те, які рослини виростають в цій водоймі і на його берегах, які тварини постійно мешкають там. Мета презентації - визначити, яким живим організмам властиво жити на озері, які воно створює для них комфортні умови для життя і чим вигідніше інших екосистем. 

Спочатку учням нагадується про те, що таке екосистема і хто вивів дане поняття. Після цього розповідається безпосередньо про екосистему озера. 

Учням належить пригадати про те, що таке озеро, які найбільші озера знаходяться на території Російської Федерації, які з них найглибші, найбільші і самі бурхливі. Показуються види озер і їх відмітні особливості, походження, як пов'язані між собою всі живі істоти на озері. Після детально розповідається про всі тварин і рослини, що можна зустріти в даному типі водойм.

Пряме посилання
Переглядів: 259 | Завантажень: 84

Схоже з Географія презентації

Готові лабораторні роботи з фі...
Презентація на тему - Modern i...
Презентація на тему - ЗОВНІШНЯ...
Шпаргалка з дисципліни Українс...
Презентація на тему - Дискретн...
Презентація на тему - Файли (З...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Екосистема озера" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.