Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Ірландія"

Презентація "Ірландія" скачати

Скачати повну версію

Презентація розповість про європейській країні, яка займає частину однойменного острова. Ірландія і її жителі є унікальним явищем у світі. По-перше, відмінною рисою місцевих жителів є кучеряві руде волосся і блакитні очі. По-друге, особливої ​​уваги заслуговує менталітет і народний характер ірландців, який давно став предметом жартів і пародій. 

На гербі Ірландії зображена золота арфа на фіолетовому тлі, а прапор являє собою триколор, що складається з вертикальний смуг - зеленої, білої і помаранчевої. Починається презентація з того, що автор пояснює походження назви Ірландії, потім даються відомості про політичну структуру держави, про незвичайний адміністративному поділі, про національні особливості населення, яке здебільшого має кельтське походження, а також йдеться про історію, економіку і мові, на якій кажуть в державі.

Пряме посилання
Переглядів: 507 | Завантажень: 0

Схоже з Географія презентації

Презентація на тему - Суша
Презентація на тему - Нагріван...
Алгебра Г. М. Янченко, В. Р. К...
Презентація на тему - ФІЗИЧНІ ...
Географія відповіді на запитан...
Фізика Генденштейн Л. Е. 8 кла...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Ірландія" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.