Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Ізраїль"

Презентація "Ізраїль" скачати

Скачати повну версію

Презентація "Ізраїль" розповість учням про маленькій країні, яка належить до Євразійського материка. На білому прапорі Ізраїлю - блакитні смуги і зірка Давида, символ не тільки країни, а й усього єврейського населення, а також їх релігії - іудаїзму. 

Прапор являє собою молитовне покривало, яке називають талит. Це вельми важливий символ і атрибут для всього населення Ізраїлю. Ця країна розташована неподалік від Сирії, Йорданії і Єгипту. У презентації описуються особливості ізраїльського географічного положення. На карті країни відзначені найбільш важливі і великі міста. 

Згадуються особливості рельєфу, а також які води належать Ізраїлю і омивають його. Держава знаходиться на березі дивного Мертвого моря, самого солоного з морів. Далі йде інформація про символіку герба Ізраїлю, про валюту, дещо про єврейської історії, зокрема, як вони одягалися. Далі дається інформація, яка буде цікава туристам: пам'ятки, курорти, особливості кожного ізраїльського міста.

Пряме посилання
Переглядів: 242 | Завантажень: 110

Схоже з Географія презентації

Англійська мова О. Д. Карпюк 5...
Презентація на тему - ЧИСЛА В ...
Рідна мова М. І. Глазова 7 кла...
Презентація на тему: Замки Анг...
Презентація на тему: Менеджмен...
Презентація на тему - Вітаміни...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Ізраїль" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.