Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Канада"

Презентація "Канада" скачати

Скачати повну версію

Презентація присвячена країні, яка знаходиться у верхній частині материка Північна Америка. Прапор Канади - червоний кленовий лист на білому тлі з двома горизонтальними червоними смугами, символізує гордість країни за свою природу і національне надбання. 

Дається коротка характеристика країни, з якої ми дізнаємося про те, яка її площа, що столицею Канади є місто Оттава, що через етнічного складу на території держави встановлено дві державні мови - англійська і французька. Також там зазначено те, з якими країнами межує Канада, яка форма держави і що собою представляє її економіка. 

Далі розглядаються питання географії північної країни, її рельєф, які на території Канади знаходяться річки та озера. Окрема глава присвячена Великим озерам і Ніагарському водоспаду. Розповідається про рослини і тварин Канади, кліматі, економіці, населенні та інших важливих темах, які потрібно знати під час знайомства з країною.

Пряме посилання
Переглядів: 204 | Завантажень: 89

Схоже з Географія презентації

Презентація на тему - Образ жи...
Фізика В. Д. Сиротюк, В. І. Ба...
Презентація на тему - ЕЛЕКТРОН...
Німецька мова Басай Н. П. 7 кл...
Презентація на тему - МАКРОЕКО...
Презентація на тему: загін Сум...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Канада" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.