Презентація "Кельн" скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Кельн"

Презентація "Кельн" скачати

Скачати повну версію

Презентація описує красивий і мальовничий німецьке місто Кельн. Він цікавий тим, що в ньому знаходиться безліч старовинних будівель, які є одними з найкрасивіших і мальовничих в Європі. 

На початку презентації можна побачити карту Німеччини, на яку нанесені найбільші й значимі міста країни, серед яких є і Кельн. Затії демонструється герб міста, прапор, пояснюється те, чому Кельн має таку назву, а також вказується його географічне положення. 

Описуються пам'ятки Кельна - Кельнський собор, церква Святого Мартіна і Рибний ринок, церква Святого Куніберт, мальовнича і повна найдавніших архітектурних споруд площа Хлодвига, Кельнський міський музей в збройовій палаті, парк Флори. Також цікаво те, що цей німецький місто називають побратимом російського міста Волгограда. Наприкінці в якості висновку позначається те, що Кельн є одним з найпривабливіших для туристів міст Європи.

Переглядів: 225 | Завантажень: 72

Схоже з Географія презентації

Фізика Шута, Благодаренко, Мар...
Презентація на тему - Прискорю...
Російська мова І. Ф. Гудзик, В...
Презентація на тему - МАРКЕТИН...
Хімія Ярошенко 9 клас
Презентація на тему - Властиво...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Кельн" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.