Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Кельн"

Презентація "Кельн" скачати

Скачати повну версію

Презентація описує красивий і мальовничий німецьке місто Кельн. Він цікавий тим, що в ньому знаходиться безліч старовинних будівель, які є одними з найкрасивіших і мальовничих в Європі. 

На початку презентації можна побачити карту Німеччини, на яку нанесені найбільші й значимі міста країни, серед яких є і Кельн. Затії демонструється герб міста, прапор, пояснюється те, чому Кельн має таку назву, а також вказується його географічне положення. 

Описуються пам'ятки Кельна - Кельнський собор, церква Святого Мартіна і Рибний ринок, церква Святого Куніберт, мальовнича і повна найдавніших архітектурних споруд площа Хлодвига, Кельнський міський музей в збройовій палаті, парк Флори. Також цікаво те, що цей німецький місто називають побратимом російського міста Волгограда. Наприкінці в якості висновку позначається те, що Кельн є одним з найпривабливіших для туристів міст Європи.

Пряме посилання
Переглядів: 392 | Завантажень: 90

Схоже з Географія презентації

Англійська мова А. М. Несвіт (...
Англійська мова О. Д. Карпюк 5...
Презентація з англійської мови...
Фізика Генденштейн Л. Е. 8 кла...
Презентація на тему - My schoo...
Презентація на тему: КАТЮША (K...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Кельн" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.