Презентація "Київ" скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Київ"

Презентація "Київ" скачати

Скачати повну версію

Презентація "Київ" представляє собою збірник фотографій найкрасивіших і примітних місць Києва. Мета презентації - показати Київ як красивий і багатий на цікаві місця місто. Дана презентація не містить текстових описів, тільки фотографії вищої якості і назви місць, тому текст, за бажанням, доповідач робить самостійно. 

На фотографіях зображені Лівий берег. Міст Метро, Вокзал, Михайлівська площа і собор, сам Михайлівський собор, Софіївська площа і собор, окремо собор Святої Софії, його дзвіниця, пам'ятник Богдану Хмельницькому, Андріївська церква, її вид зверху, фунікулер, скульптура на Володимирській гірці, Римсько-католицький собор Святого Миколая, Видубицький монастир, пам'ятник Ватутіну, стадіон «Динамо», Києво-Могилянська академія, набережна річки Дніпро, яка протікає через місто, Бессарабський ринок, пам'ятник покровителю Києва Святому Михайлу, Русанівка, готелю «Салют», «Київ», синагога, парк -музею «Пирогово», Труханів острів і будинок з химерами.

Переглядів: 1331 | Завантажень: 364

Схоже з Географія презентації

Народна мудрість у прислів'...
Німецька мова Н. П. Басай, 10 ...
Методика проведення практичних...
Рідна мова С. Я. Єрмоленко, В....
Презентація на тему - Корупція
Презентація на тему - BIG LETT...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Київ" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.