Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Клімат Африки"

Презентація "Клімат Африки" скачати

Скачати повну версію

Презентація "Клімат Африки" розповість учням більше про дивовижний континенті під назвою Африка. Всі знають, що це досить жарке місце, але мало хто представляє, наскільки сильною може бути спека в деяких регіонах, як високо піднімається температура і при цьому які холоду інший сковують пустелі. 

Спочатку презентації дається кілька навідних питань, завдяки яким учням простіше буде налаштуватися на потрібний лад і зрозуміти матеріал. Учні дізнаються про середній температурі, кількості опадів і які через Африканський континент проходять кліматичні пояси. 

На основі отриманої інформації учні навчаться складати климатограмму, працювати з кліматичною картою і дізнаються багато нового і цікавого про загадкову Африці.

Пряме посилання
Переглядів: 301 | Завантажень: 69

Схоже з Географія презентації

Гдз - Відповіді на запитання т...
Фізика Т. М. Засєкіна, Д. О. З...
Презентація на тему Підліткови...
Презентація на тему - СПОЛУЧЕН...
Англійська мова О. Д. Карпюк 5...
Презентація на тему - Античні ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Клімат Африки" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.