Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Латвія"

Презентація "Латвія" скачати

Скачати повну версію

Презентація "Латвія" містить найважливіші відомості про європейській країні під назвою Латвія. Мета презентації - дізнатися якомога більше нового і цікавого про Латвії, її історію, традиції, пам'ятки. 

Починається презентація з демонстрації фізичної карти Латвії. Перераховуються всі президенти країни, які свого часу жили в прекрасному президентському палаці. Розповідається про прапор і герб Латвії, про її гімні, наведено його текст. Демонструється валюта країни, дається інформація про площі Латвії, про те, як виглядають національні костюми, який її клімат, які найцікавіші природні об'єкти знаходяться на її території. Розповідається про населення і національному складі. 

Показуються фотографії визначних пам'яток. Розповідається про міста Лієпая, Єлгава, Юрмала, Вентспілс, а також показуються річки Латвії. Кожне місто представлений з картою та інформацією про кількість людей, які в ньому живуть. Учням пощастити побачити красиві види країни, барвисті фотографії та латвійські пейзажі.

Пряме посилання
Переглядів: 643 | Завантажень: 132

Схоже з Географія презентації

Презентація на тему - Корупція
Презентація на тему - Modern i...
Презентація на тему - Астороно...
Презентація на тему: Павло Тич...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Збірка задач і завдань для тем...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Латвія" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.