Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Міста-мільйонери"

Презентація "Міста-мільйонери" скачати

Скачати повну версію

Презентація познайомить учнів з містами-мільйонерами або, як їх ще називають, мільйонниками. Мета заняття - вивчити відмітні риси такого типу міст, перерахувати ті, які підходять під дане визначення. 

Містами-мільйонерами називають такі населені пункти, в яких живе постійно від одного мільйона і вище громадян. Зазвичай вони володіють розвиненою промисловістю, новітніми архітектурними технологіями, нерідко повністю заставлені хмарочосами. Часто саме вони є столицями держави або обласними центрами. 

Дана презентація виконана у формі вікторини - спочатку учням показуються фотографії, розташування міста на карті і даються відомості про місто, а вони повинні його вгадати. Таким чином, у презентації представлені наступні міста-мільйонери: Токіо, Нью-Йорк, Мехіко, Делі, Лос-Анджелес, Буенос-Айрес, Москва, Пекін, Каїр і Сан-Паулу. Завдяки цій презентації учні дізнаються багато нового про самих великих містах Землі.

Пряме посилання
Переглядів: 274 | Завантажень: 124

Схоже з Географія презентації

Географія О. Я. Скуратович, Р....
Презентація на тему - Вітаміни...
Збірка задач і завдань для тем...
Презентація на тему - ПРАЦЯ, З...
Англійська мова О. Д. Карп'...
Презентація на тему - ПЛАНЕТИ ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Міста-мільйонери" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.