Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Мюнхен"

Презентація "Мюнхен" скачати

Скачати повну версію

Презентація розповідає про історію та визначні пам'ятки одного з найвідоміших німецьких міст. Презентація покликана в хронологічному порядку розповісти нам про найважливіші події в історії міста. Починається наше історичне подорож по Мюнхену з шістнадцятого століття. Ми дізнаємося про те, як впливали на становлення міста правління різних монархів, з якими історичними особистостями пов'язана історія міста Мюнхена

Розповідається і про те, які народи жили на території міста, як він змінювався з роками, які в ньому з'являлися будови, які місця знаходили значимість. Однак історія Мюнхена бере свій початок з восьмого століття, коли в тому районі оселилися ченці. Поступово ці місця стали обростати людьми і забудовуватися. Говориться про те, коли вперше в літописах був згаданий Мюнхен.

Переглядів: 205 | Завантажень: 70

Схоже з Географія презентації

Презентація на тему - CORAL RE...
Презентація на тему - Внутрішн...
Рідна мова М. І. Пентилюк 7 кл...
Презентація на тему - ВТОРИННИ...
Презентація на тему - Англійсь...
Презентація на тему - Наслідки...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Мюнхен" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.