Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація на тему - Атлантичний океан

Презентація на тему - Атлантичний океан скачати

Скачати повну версію

Презентація пропонує до використання розробку уроку географії у сьомому класі. Зміст показу допомагає школярам вивчити географічне положення і особливості природи океану. Перегляд слайдів дозволить учням сформувати загальне уявлення про Атлантиці , розширить знання учнів про історію дослідження даної частини світового океану. Спосіб подання матеріалу розвиває здатність підлітків до аналізу інформації та самостійних висновків . Дана робота виховує інтерес до вивчення географії .

На екрані можна побачити дані про походження , особливості та екології океану. Особливу увагу приділено опису значення Атлантики для господарської діяльності людини. Слайди роботи містять численні ілюстрації. До уваги учнів представлені географічні карти , фотографії підводного світу , портрети великих мандрівників.

Для проведення заняття підготовлені двадцять сім яскравих слайдів . Урок пройде згідно з наступним планом:

- Цифровий диктант ;
- Основні характеристики;
- Географічне положення ;
- Історія дослідження;
- Рельєф дна;
- Температура і солоність ;
- Органічний світ ;
- Екологічні проблеми ;
- Підсумкове тестування .
Пряме посилання
Переглядів: 1192 | Завантажень: 170

Схоже з Географія презентації

Відповіді на питання і завданн...
Твір на тему: Пам'ятки США
Презентація на тему - КОЛОЇДНА...
Усі твори з Німецької мови
Презентація на тему - TRAVELLI...
Презентація на тему: Епоха Вік...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Атлантичний океан ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.