Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація на тему - Організація Об'єднаних Націй

Презентація на тему - Організація Об'єднаних Націй скачати

Скачати повну версію

Презентація присвячена ювілею існування організації . Показ буде доречний на тематичних заходах , класних годинах і уроках суспільствознавства . Розробка орієнтована на аудиторію школярів середньої ступені навчання . Учні можуть проглядати дану роботу для розширення кругозору , підготовки повідомлення по темі. Демонстрація носить просвітницький характер , показ покликаний познайомити глядачів з основними цілями , принципами ООН. Представлена ​​інформація здатна сформувати загальне уявлення про роботу організації та місце Росії в її складі .

На слайдах , оформлених згідно з тематикою презентації , розташовані невеликі текстові повідомлення. Інформація легко сприймається завдяки структурованості матеріалу , використанню списків , заголовків , таблиць . Представлені ілюстрації допомагають засвоєнню , сприяють запам'ятовуванню .

У презентацію увійшли дванадцять яскравих слайдів такого змісту:

- 24 жовтень ;
- Прапор і емблема ООН ;
- Штаб -квартира ;
- Склад ;
- Головні органи ;
- Напрямки діяльності;
- Рада Безпеки ;
- Функції ;
- Деякі аспекти діяльності .
Переглядів: 569 | Завантажень: 127

Схоже з Географія презентації

Історія України 7 клас
Презентація з психології на те...
Англійська мова О. Д. Карпюк 1...
Англійська мова О. Д. Карп'...
Готові лабораторні роботи з фі...
Методика проведення практичних...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Організація Об'єднаних Націй ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.