Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація на тему - Пам'ятки Китаю

Презентація на тему - Пам'ятки Китаю скачати

Скачати повну версію

Презентація присвячена розповіді про найбільш відвідуваних туристами місцях в Китаї. Розробка містить матеріал, який може використовуватися на уроках географії, історії та МХК. Демонстрація слайдів знайомить школярів з історією створення найбільших пам'яток архітектури, розташованих на території країни. Глядачі дізнаються про призначення споруди, особливості зовнішнього вигляду. Показ допомагає у формуванні в учнів уявлення про архітектуру Китаю. Зміст розробки розвиває зорове сприйняття, пам'ять, вміння порівнювати. Виховний аспект розкривається в залученні глядачів до світової культури, знайомстві з шедеврами архітектури.

Презентація буде цікава для перегляду глядачам різного віку. Численні ілюстрації демонструють красу китайських палаців і храмів. На екран виводиться наступна інформація:

- Велика китайська стіна;
- Пагода Даяньта;
- Панорама Забороненого міста;
- Імператорський палац;
- Ворота військової майстерності;
- Золотий міст;
- Зал вищої гармонії;
- Павільйон вічної весни;
- Східний зал теплоти;
- Храм Неба;
- Храм молитви за багатий урожай.
Переглядів: 1351 | Завантажень: 241

Схоже з Географія презентації

Математика Г. М. Янченко, В. Р...
Презентація на тему - Особливо...
Презентація з психології на те...
Англійська мова В. М. Плахотни...
Презентація на тему - ЗОВНІШНЯ...
Рідна мова М. І. Пентилюк 7 кл...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Пам'ятки Китаю ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.