Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація на тему - Північний Льодовитий океан

Презентація на тему - Північний Льодовитий океан скачати

Скачати повну версію

Презентація присвячена вивченню питання з географії . Розробка буде корисна на предметних уроках в якості основного ресурсу. У разі пропуску заняття школярі можуть переглядати слайди на домашньому комп'ютері. Демонстрація слайдів допомагає учням сформувати уявлення про особливості океану , його тваринний світ і властивості води. Використання на уроці даної роботи дозволить педагогу розвивати у дітей сприйняття , образну пам'ять , вміння аналізувати інформацію. Виховне значення показу полягає в знайомстві учнів з роллю океану для життя людини і в розвитку у учнів екологічного мислення.

На екрані представлені численні ілюстрації , які демонструють географічне положення , льоди і тварин океану. Ефекти анімації зображень привертають увагу учнів до змісту . Текстова інформація не викличе утруднень в сприйнятті , матеріал викладено просто і коротко.
Переглядів: 495 | Завантажень: 113

Схоже з Географія презентації

Презентації з німецької мови н...
Презентація на тему - Modern i...
Рідна мова О. П. Глазова, Ю. Б...
Презентація на тему - Кратні і...
Презентація з психології на те...
Твір на тему "Будинок у с...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Північний Льодовитий океан ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.