Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація на тему - Північний Льодовитий океан

Презентація на тему - Північний Льодовитий океан скачати

Скачати повну версію

Презентація присвячена вивченню питання з географії . Розробка буде корисна на предметних уроках в якості основного ресурсу. У разі пропуску заняття школярі можуть переглядати слайди на домашньому комп'ютері. Демонстрація слайдів допомагає учням сформувати уявлення про особливості океану , його тваринний світ і властивості води. Використання на уроці даної роботи дозволить педагогу розвивати у дітей сприйняття , образну пам'ять , вміння аналізувати інформацію. Виховне значення показу полягає в знайомстві учнів з роллю океану для життя людини і в розвитку у учнів екологічного мислення.

На екрані представлені численні ілюстрації , які демонструють географічне положення , льоди і тварин океану. Ефекти анімації зображень привертають увагу учнів до змісту . Текстова інформація не викличе утруднень в сприйнятті , матеріал викладено просто і коротко.
Пряме посилання
Переглядів: 622 | Завантажень: 122

Схоже з Географія презентації

Німецька мова Н. П. Басай, 10 ...
Відповіді на завдання підручни...
Презентація на тему - Захист в...
Презентація на тему - Наслідки...
Презентація на тему - ЗОВНІШНЯ...
Презентація на тему - Векторна...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Північний Льодовитий океан ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.