Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація на тему - Шотландія

Презентація на тему - Шотландія скачати

Скачати повну версію

Презентація підготовлена ​​українською мовою. Розробка містить навчальний матеріал, який може бути використаний на уроках географії або англійської мови. Зміст показу дозволяє проводити заняття предметних гуртків або самостійно вивчати зміст слайдів. Показ допомагає глядачеві сформувати уявлення про країну та її культурних традиціях. Демонстрація слайдів знайомить з географічним положенням Шотландії, розповідає про державну символіку. Особливу увагу презентації приділено опису національних костюмів. На екран виводяться численні фотографії чоловіків і жінок, одягнених у традиційний одяг. Перегляд даної роботи розширить кругозір глядачів, поглибить їх знання про країну, сприятиме вихованню інтересу і поваги до іншомовної культури.

До уваги школярів запропоновані двадцять дев'ять яскравих слайдів. Обсяг підготовленої презентації свідчить про докладному розгляді теми. До перегляду представлені наступні блоки:

- Географічне положення;
- Столиця;
- Національна символіка;
- Волинка і барабан;
- Одяг волинщиків;
- Кілт і спорран;
- Взуття і спеціальні шпильки;
- Гольфи і зав'язки до них;
- Яким буває тартан;
- Жіночий одяг;
- Висновок.

- Завдання практичної роботи.
Пряме посилання
Переглядів: 1274 | Завантажень: 180

Схоже з Географія презентації

Презентація на тему - Властиво...
Презентація на тему - Особливо...
Хімія Ярошенко 9 клас
Художня культура, як особлива ...
Презентація на тему - МАКРОЕКО...
Презентація на тему - Корупція

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Шотландія ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.