Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація на тему - Стихійні і природні явища в літосфері

Презентація на тему - Стихійні і природні явища в літосфері скачати

Скачати повну версію

Презентація створена групою школярів восьмого класу. Розробка знайомить з результатом навчального проекту з географії. Показ слайдів буде доречний на предметних заняттях в якості демонстраційного ресурсу. Виклад матеріалу дозволяє учням самостійно вивчати дану роботу на власному комп'ютері. За допомогою презентації восьмикласники зможуть підготуватися до уроку, тесту. Демонстрація слайдів розповідає про стихійні явища і силах, що їх викликають. Особливу увагу приділено розгляду географічних областей, де часто виникають рухи земної кори. Перегляд презентації розширить уявлення школярів про географію Росії, забезпечить засвоєння матеріалу по темі. Зміст розробки розвиває аналітичне мислення, зорове сприйняття, а також виховує інтерес до предмета.

Оформлення роботи привертає увагу глядачів наявністю ілюстрацій, ефектами анімації. У показ включені тринадцять слайдів такого змісту:

- Землетруси;

- Виверження вулканів;

- Обвали;

- Сіли;

- Зсуви;

- Висновок.
Пряме посилання
Переглядів: 1239 | Завантажень: 146

Схоже з Географія презентації

Відповіді на запитання і завда...
Презентація на тему Видатні хі...
Презентація на тему - TRAVELLI...
Геометрія Біляніна О. Я, 10 кл...
Презентація на тему - ХАРЧУВАН...
Презентація на тему - параметр...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Стихійні і природні явища в літосфері ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.