Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Національні парки Африки"

Презентація "Національні парки Африки" скачати

Скачати повну версію

Презентація перераховує деякі найвідоміші і цікаві національні парки Африканського материка. Мета презентації - описати національні парки Африки, показати, які рослини і тварини мешкають в них, пояснити, чому та чи інша зона материка стала національним парком. 

Як всім відомо, різниця між заповідником і національним парком невелика. Вона криється в тому, що заповідники створюються скоріше для науки, а національні парки - для розваги та відпочинку. Туди люди приходять, щоб побачити, як поводяться в природному середовищі різні тварини. В обох випадках в цих місцях зібрані рідкісні види, які потребують охорони. 

До національних паркам Африки належать Масаї-Мара, Амбоселі, Маунт-Кенія, Самбуру, Абердаре, Серенгеті, Ватаму, Цаво, Сібілон, гора Елгон і багато інших. До деяких з них, крім трьох останніх, пропонується опис, фотографії та корисна інформація, а також карта національного парку Серенгеті.

Пряме посилання
Переглядів: 273 | Завантажень: 96

Схоже з Географія презентації

Презентація на тему - English ...
Хімія Ярошенко О. Г. 10 клас
Презентація на тему - Modern i...
Шпаргалка з історії України
Презентація на тему - Астроном...
Твір на тему: Пам'ятки США

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Національні парки Африки" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.