Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Народи Африки"

Презентація "Народи Африки" скачати

Скачати повну версію

Презентація дасть учням інформацію про національний склад населення материка під назвою Африка. Мета презентації - розповісти про народи Африки та їх особливості, проаналізувати, як характерні риси народностей пов'язані з місцем їх проживання або розташуванням їх країни на материку, навчитися знаходити потрібні об'єкти на карті. 

Передбачається, що до цього заняття учні вже досить добре ознайомилися з географічними характеристиками та особливостями африканського материка, тому на початку уроку вони пишуть географічний диктант з даної теми. 

Після вони вивчають на картах щільність населення Африки і розселення її народів. Розповідається трохи про деяких окремих народах: туарегів, самбуру, масаї, корінних жителях Конго, Кенії та інших країн, показуються фотографії найколоритніших жителів континенту. Завдяки цій презентації учні будуть знати про те, як виглядають африканські жителі, чим вони відрізняються від інших, спробують проаналізувати образ їхнього життя за зовнішнім виглядом.

Пряме посилання
Переглядів: 311 | Завантажень: 118

Схоже з Географія презентації

Презентація на тему - CORAL RE...
Презентація на тему - КОЛОЇДНА...
Презентація на тему - English ...
Презентація на тему - МАКРОЕКО...
Презентація на тему - ВИВЧАЄМО...
Англійська мова В. М. Плахотни...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Народи Африки" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.