Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Нідерланди (Голандія)"

Презентація "Нідерланди (Голандія)" скачати

Скачати повну версію

Презентація розповість учням на уроці географії про європейську країну Нідерланди, яку також називають Голландією. Мета презентації - дізнатися про особливості та цікаві речі, пов'язаних з країною. 

Голландію офіційно називають Королівство Нідерланди, про що свідчить коротка довідка на початку презентації. Учні побачать герб і прапор Голландії, познайомляться з її правителями, дізнаються, з яких народностей складається населення Нідерландів. Ним стане відомо, що більша частина жителів країни - голландці та фризи, їм компанію становить деяку кількість іммігрантів. 

Також учням стане відомо, який релігійний склад країни, які конфесії поширені на її території. На барвистих фотографіях учні побачать пам'ятки Голландії та дізнаються багато цікавого про них. Зокрема, у презентації розповідається про Мархи-Брюге, найбільшому мості в країні, про музеї, Гаазі, Роттердамі та замку Де Хаар.

Пряме посилання
Переглядів: 544 | Завантажень: 108

Схоже з Географія презентації

Презентація на тему - 10 факті...
Усі уроки німецької мови. 5 кл...
Алгебра Мерзляк А.Г., Номіровс...
Твори з української літератури...
Презентація на тему - Організа...
Гдз - Відповіді на запитання т...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Нідерланди (Голандія)" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.