Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація: Організми у світовому океані

Презентація: Організми у світовому океані скачати

Скачати повну версію

Презентація знайомить учнів з організмами в Світовому океані. Даний навчальний посібник розрахований для демонстрації учням шостих класів на уроках географії. Основними інтелектуальними, розвиваючими і виховними цілями роботи є формування уявлення про особливості поширення організмів в Світовому океані; вивчення основних спільнот , що населяють дану природну зону; розвиток навичок роботи з різними літературними джерелами; виховання дбайливого та відповідального ставлення до природних багатств.

Змістовна сторона презентації дозволяє в повному обсязі реалізувати як освітній, так і виховний потенціал слайд- фільму. Пропонований для вивчення та освоєння матеріал відповідає віку учнів, логічний, послідовний, добре продуманий і захоплюючий. Завдяки презентації стає можливим повністю реалізувати заявлені цілі заняття, і сформувати екологічну грамотність вихованців. Посібник складається з двадцяти чотирьох барвисто і рясно ілюстрованих слайдів.
Пряме посилання
Переглядів: 238 | Завантажень: 73

Схоже з Географія презентації

Геометрія Біляніна О. Я, 10 кл...
Презентація - Психологія кохан...
Презентація на тему: Розмножен...
Презентація на тему: загін Сум...
Презентація на тему - My famil...
Рідна мова В. В. Заболотний, О...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація: Організми у світовому океані ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.