Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Перу"

Презентація "Перу" скачати

Скачати повну версію

Презентація розповідає про один з держав Латинської Америки, республіці Перу. Спочатку можна побачити герб і прапор країни. На обох зображено тварину - лама, яке є національною гордістю і символом країни. Далі дається загальна інформація про державу: про те, що Перу розташоване на західній стороні материка Південна Америка, що воно потрапляє в природну зону напівпустель і пустель. На фізичній карті материка можна побачити, де знаходиться республіка. 

Там же відзначені всі середні і великі міста, в тому числі і столиця - Ліма. Про головне перуанському місті розповідається на окремому слайді. Далі перераховується, які види промисловості є в республіці та її столиці, скільки в середньому людей проживає на її території, ким була відкрита і заснована столиця. Далі дається характеристика рельєфу, а також будовам в місті, перераховуються головні визначні пам'ятки. 

Дається детальна інформація про корисні копалини, які добувають на території Перу. Дається характеристика клімату, наводиться інформація про середній температурі в різні сезони. На фотографіях представлені озеро Тітікака, річка Амазонка, деякі народи і представники тваринного світу, які живуть в Перу.

Пряме посилання
Переглядів: 508 | Завантажень: 218

Схоже з Географія презентації

Презентація на тему - People a...
Презентація з англійської мови...
Презентація на тему - ВИВЧАЄМО...
Презентація на тему - PAST SIM...
Презентація на тему - Famous t...
Рідна мова С. Я. Єрмоленко, В....

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Перу" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.