Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Подорож Колумба"

Презентація "Подорож Колумба" скачати

Скачати повну версію

Презентація виконана ученицею сьомого класу. Розробка являє собою електронну книгу. Зміст даного ресурсу буде цікаво широкому колу глядачів. Учитель географії може використовувати мультимедійну роботу учениці в якості додаткового матеріалу до уроків. Педагоги додаткової освіти знайдуть у презентації корисну інформацію для занять профільних гуртків і клубів. Будь-який школяр може переглядати презентацію на домашньому комп'ютері, розширювати свій кругозір і готувати цікаве повідомлення . Спосіб організації мультимедійного матеріалу сприяє прищеплювання інтересу до вивчення географії, а також допомагає вихованню поваги до досягнень минулих поколінь людства.

До уваги глядачів представлена ​​змістовна текстова інформація про історію відкриття Америки Колумбом. Повідомлення добре читаються з екрану, для фону слайдів обраний не дуже яскравий колір , розмір шрифту сприяє легкому сприйняттю. Детальний опис супроводжується яскравими тематичними зображеннями. Ілюстрації забезпечують запам'ятовування ключових дат, подій. Всього для презентації були підготовлені вісімнадцять слайдів, які налаштовані на автоматичний показ.
Пряме посилання
Переглядів: 305 | Завантажень: 93

Схоже з Географія презентації

Твір на тему: Пам'ятки США
Презентація на тему - КЛАСИФІК...
Вплив шоколаду на організм люд...
Презентація на тему - Сили вза...
Алгебра Мерзляк А.Г., Номіровс...
Презентація на тему - Англійсь...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Подорож Колумба" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.