Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Португалія"

Презентація "Португалія" скачати

Скачати повну версію

Презентація розповідає про європейській країні, яка розташована неподалік від Іспанії. Португалія займає частину Піренейського півострова, розташована на південному заході Європи, найближчим великим водоймищем є Атлантичний океан, який омиває країну з двох сторін. Дається оцінка кліматичних умов Португалії. Він різний в північній і південній частині, але за великим рахунком субтропічний. 

Рельєф переважно гірський, найзнаменитіша гірська система називається Серра-де-Ештрелла, до її складу входить найвища гора в Португалії - Ештрелла. Також подано відомості про флору і фауну країни, яка в основному представлена ​​лісами і дрібними тваринами, а також величезною кількістю видів птахів. Далі даються відомості про населення країни та її етнічному складі, а також державною мовою. 99% населення - це португальці, всього один відсоток складають різні африканські народності. 

Розповідається про промисловості та сільському господарстві. Португалія - багата нафтою країна. Також на її території добувають безліч корисних копалин і експортує сировину в інші частини світу. Далі розповідається про головні визначні пам'ятки. В кінці можна помилуватися на барвисті фотографії різних місць в Португалії.

Пряме посилання
Переглядів: 270 | Завантажень: 90

Схоже з Географія презентації

Хімія Ярошенко О. Г. 10 клас
Презентація на тему - Карбонат...
Хімія Попель П. П., Крикля Л. ...
Англійська мова Л. В. Калініна...
Презентація на тему - Збережен...
Алгебра Мерзляк А.Г., Номіровс...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Португалія" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.