Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Швейцарія"

Презентація "Швейцарія" скачати

Скачати повну версію

Презентація розповідає про одну з невеликих європейських країн. Швейцарія відрізняється від інших тим, що в більшості військових конфліктів займає позицію нейтралітету. Весь світ знає цю країну як батьківщину складного ножика з безліччю лез, країну, де виробляється найсмачніший сир, найточніший годинник і де знаходяться самі надійні банки. А тепер до всіх цих знань додасться ще кілька не менш цікавих і пізнавальних фактів про Швейцарії. 

Її називають країною з найвищим рівнем достатку і самим щасливими жителями. Розповідається про те, чому Швейцарія отримала свою назву, коли вона утворилася, що цьому сприяло. На мапі позначені кордони країни, а також найбільші її міста. Дається характеристика клімату країни, розповідаються подробиці про населення. 

Велика частина жителів країни - швейцарці, які діляться на чотири етнічних громади. Також розповідається про релігійному складі, про те, скільки людей проживає у великих містах, а скільки в провінціях і селах. Далі дається інформація про найбільш значимому місті Швейцарії Женеві. 

Описано національний швейцарський костюм, дається оцінка кухні, а також розкриваються причини того, чому люди так люблять відпочивати в Швейцарії. Вся інформація в презентації покликана підкреслити національний колорит країни.

Пряме посилання
Переглядів: 351 | Завантажень: 106

Схоже з Географія презентації

Хімія Н. М. Буринська 7 клас
Твір на тему: Пам'ятки США
Російська мова І. Ф. Гудзик, В...
Презентація на тему - БОЙОВІ М...
Презентація на тему - Астроном...
Народне уявлення про добро і з...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Швейцарія" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.