Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація "Водні ресурси"

Презентація "Водні ресурси" скачати

Скачати повну версію

Презентація покликана ознайомити учнів з поняттям водних ресурсів, їх значимості для людства (для технологічних процесів та життєзабезпечення). У ній наводиться формулювання поняття і складу гідросфери, циклічності в гідросфері і кругообігу води в природі. 

Також з матеріалів презентації учні зможуть дізнатися про загальну забезпеченості водними ресурсами на планеті (області високої водозабезпеченості в Канаді, Новій Зеландії, області з дефіцитом водозабезпеченості в Саудівській Аравії та Єгипті). Додатково наводиться структура світового споживання води (сільське господарство, промисловість, житлово-комунальне господарство). 

Окремий блок інформації присвячений поняттю гідроенергетичних процесів і їх важливості для функціонування людства. 

Заключна частина презентації висвітлює основні проблеми використання води (нестача прісної води, погана якість водних ресурсів, промислові забруднення) і способи їх вирішення, в тому числі, нетрадиційні (використання айсбергів для поліпшення водопостачання регіонів з дефіцитом прісної води).

Пряме посилання
Переглядів: 311 | Завантажень: 139

Схоже з Географія презентації

Алгебра, Є. П. Неліна (Профіль...
Всесвітня історія 7 клас
Презентація на тему: поняття в...
Презентація на тему - Наслідки...
Презентація на тему - COLOURS ...
Презентація на тему - Астроном...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Водні ресурси" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.