Головна » Презентації » Географія презентації

Презентація: Водні ресурси. Охорона вод

Презентація: Водні ресурси. Охорона вод скачати

Скачати повну версію

Презентація знайомить учнів з водними ресурсами Росії. Робота призначена для учнів восьмих класів, її основними інтелектуальними, розвиваючими і виховними цілями є формування у школярів знань про водні ресурси і їх значенні; формування поняття про стихійні природні явища, пов'язаних з водою, та вміння отримувати необхідну інформацію із запропонованих джерел; розвиток інформаційної культури учнів; продовження екологічного виховання та дбайливого ставлення до природи, і її багатств; виховання інтересу до географії, а також прищеплення турботи про довкілля.

Посібник повне, містить всю необхідну для вивчення та освоєння інформацію, стимулює навчально- пізнавальну діяльність школярів, має чітку структуру, тому може бути рекомендовано для використання педагогам на проблемних, дослідницьких уроках, складається з вісімнадцяти яскраво ілюстрованих сторінок.
Переглядів: 1118 | Завантажень: 149

Схоже з Географія презентації

Відповіді та рішення до підруч...
Презентація на тему - Файли (З...
Презентація на тему - Французь...
Презентація на тему - ЧИСЛА В ...
Презентація на тему: загін Сум...
Презентація на тему - Кратні і...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація: Водні ресурси. Охорона вод ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.