Головна Презентації » Геометрія презентації

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати
Дана презентація чудово підійде для проведення занять з геометрії, прискорить засвоєння матеріалу, розвине просторове мислення. У роботі міститься інформація по темі «Ромб»: вигляд фігури, її геометричні властивості, основні формули.Також на слайдах ви знайдете деякі цікаві факти, пов'язані з розглянутою фігурою, історичну довідку, для тих, хто захоче продовжити вивчення, є список використовуваних матеріалів.
Переглянути

 скачати
Дана презентація розроблена дитячим вчителем і призначена для показу на уроках у першому класі. Містить базові завдання для розвитку логічного мислення, зорової уважності у дітей. Оформлення та ефекти анімації робить презентацію запам'ятовується і зручній для сприйняття, допоможе педагогу привернути увагу і якісно провести заняття.
Переглянути

 скачати
Презентація пропонує до використання мультимедійний посібник для вивчення теми з геометрії. Зміст показу орієнтоване на аудиторію школярів одинадцятого класу. Дана розробка буде корисна вчителю на уроці наявністю вичерпного теоретичного матеріалу. Учням рекомендується додатково переглядати слайди будинку з метою закріплення вивченого в класі і підготовки до заліків , тестів. Перегляд презентації сформує у навчаються уявлення про геометричній фігурі. Спосіб пред'явлення інформації сприяє вдосконаленню у старшокласників зорової пам'яті, сприйняття , а також уміння аналізувати інформацію.
Переглянути

 скачати
Презентація містить матеріал до занять з геометрії для сьомого класу. Розробка містить завдання до кожного розділу уроку . Демонстрація слайдів містить теоретичний матеріал , який при необхідності може бути вивчений школярами на домашньому комп'ютері. Показ спрямований на розвиток у семикласників просторового мислення , довільної уваги і зорової пам'яті. Спосіб пред'явлення теми виховує у школярів інтерес до вивчення предмета.

Переглянути

 скачати
Паралельні лінії як відомо не перетинаються. А ось чому вони не перетинаються ви дізнаєтеся з даної презентації для учнів 7 класів.
Переглянути

1-5 6-8