Головна » Презентації » Геометрія презентації

Презентація на тему - Медіани, бісектриси і висоти трикутника

Презентація на тему - Медіани, бісектриси і висоти трикутника скачати

Скачати повну версію

Презентація містить матеріал до занять з геометрії для сьомого класу. Розробка містить завдання до кожного розділу уроку . Демонстрація слайдів містить теоретичний матеріал , який при необхідності може бути вивчений школярами на домашньому комп'ютері. Показ спрямований на розвиток у семикласників просторового мислення , довільної уваги і зорової пам'яті. Спосіб пред'явлення теми виховує у школярів інтерес до вивчення предмета.

Особливістю презентації є використання ефектів анімації для зображень лінійки і олівця . Рухомі предмети дозволяють сформувати в учнів уявлення про те , як знайти висоту , бісектрису геометричної фігури . У показ також включені визначення предметних понять у віршованій формі , що сприяє запам'ятовуванню .
Пряме посилання
Переглядів: 551 | Завантажень: 138

Схоже з Геометрія презентації

Презентація на тему - Файли (З...
Презентація на тему: поняття в...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Розв'язання до: Збірник за...
Презентація на тему - Англійсь...
Твір на тему: Різдво

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Медіани, бісектриси і висоти трикутника ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.