Головна Презентації » Інформатика презентації

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати
Цю презентацію звісно можна використовувати на уроках інформатики. Вона знайомить нас із суттю понять «модель» і «моделювання». В якості прикладів наводяться різні моделі, як фізичні, так і інформаційні. Кожна модель продемонстрована відповідної ілюстрацією.

Переглянути

 скачати
Непогана презентація з інформатики на тему "Онлайн спілкування".
Переглянути

 скачати
Представляємо вашій звісно ж увазі дуже якісну і детальну презентацію з інформатики на тему: "Комп'ютерні віруси". 
Переглянути

 скачати

Ознайомлення з поняттям алгоритму - презентація з 19 слайдів, яка розповість вам про алгоритм, буде дуже цікавою учням і сподобається, адже послідовність команд це і є алгоритм, також автором презентації є: Кошова Світлана Іванівна.

Переглянути

 скачати

Історія розвитку комп'ютерів - презентація з 11 слайдів розкажить вам про АБАК, паскаліна, арифмометр, резонансна машина Бебіджа, МЭСМ, перший звісно ж персональний комп'ютер APPLE, сучасний звісно ж персональний комп'ютер, ноутбук та нетбук, планшети, а також смартфони.

Переглянути

1-5 6-10 11-15 16-20 21-25 26-26

Презентації допомагають вчителю більш детально і наочно пояснити прохідну за підручником тему учням, а самі учні можуть самостійно вивчати необхідний матеріал у більш легкій і зрозумілій формі. На нашому сайті ви з легкістю можете завантажити безкоштовно презентації з інформатики, без будь-яких додаткових витрат. Презентація на тему інформатика може бути використана як на уроках, так і на додаткових заняттях (гуртках та факультативах) з інформаційних технологій. Готові розробки допомагають перевіряти отримані знання, а також закріплювати знання, які були отримані на минулому занятті. Вона служить доповненням і наочним посібником, який допомагає учням вивчити матеріал теми. Також презентацію можна використовувати як супровід при лекції, коли в бесіді вчителя з учнями використовується цікавий візуальний матеріал. Дані роботи можуть бути використані для пояснення матеріалу і проведення уроків інформатики 7 - 11 класів, так як історію розвитку обчислювальної техніки, основні...