Головна » Презентації » Інформатика презентації

Презентація на тему - ЧИСЛА В ПАМ'ЯТІ КОМП'ЮТЕРА

Презентація на тему - ЧИСЛА В ПАМ'ЯТІ КОМП'ЮТЕРА скачати

Скачати повну версію

Презентація орієнтована на використання під час уроків ІКТ. Розробка складається з теоретичної та практичної частини. Демонстрація слайдів знайомить школярів зі способами представлення цілих чисел. Дана робота допомагає в поданні цілого алгоритму по переведенню цифрових значень в двійкову систему. Засвоєнню інформації допомагають схематичні малюнки, а також вказівні стрілки, які акцентують увагу глядачів на ключових моментах.

На слайдах знайшли своє відображення і питання про особливості роботи комп'ютера. Практичні завдання дозволять закріпити знання з теми. Оформлення презентації сприяє хорошому сприйняттю, читання інформації не напружує очей. Розмір шрифту і виділення ключових слів яскравих кольором привертають увагу і забезпечують запам'ятовування.

До складу розробки до уроку включено вісім функціональних слайдів. До уваги школярів запропоновані наступні тематичні розділи презентації:

- Представлення цілих чисел;

- Алгоритм отримання додаткового коду;

- Практичне завдання;

- Діапазон значень;

- Представлення дійсних чисел;

- Особливості роботи з речовими числами.
Переглядів: 204 | Завантажень: 81

Схоже з Інформатика презентації

Презентація на тему: загін Сум...
Презентація на тему - НЕПРЯМІ ...
Презентація на тему - Cats
Презентація на тему - Вчимо ан...
Німецька мова Н. П. Басай, 10 ...
Презентація на тему - Навчальн...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ЧИСЛА В ПАМ'ЯТІ КОМП'ЮТЕРА ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.