Головна » Презентації » Інформатика презентації

Презентація на тему - ЕЛЕКТРОННІ ГРОШІ

Презентація на тему - ЕЛЕКТРОННІ ГРОШІ скачати

Скачати повну версію

Презентація знайомить з проектом учениці восьмого класу. Розробка знайомить глядачів з найбільш практичними банківськими картами м. Усть-Кута. Перегляд слайдів може стати основою для проведення подібного дослідження в будь-якому іншому місті. Дане дослідження спрямоване на формування у глядача уявлення про існуючі банківських послугах. Демонстрація слайдів буде цікава тим, що на екран виводиться докладний алгоритм по роботі з картою, а також опис переваг і недоліків електронних грошей.

До уваги глядачів представлена ​​порівняльна таблиця, де знайшли своє відображення назва банку і карти, зовнішній вигляд кредитки і її функціональність. Робота проілюстрована зображеннями логотипів банків, фотографіями, тематичними картинками. Сприйняттю інформації сприяють ефекти анімації деяких об'єктів.

До складу презентації увійшли дев'ятнадцять яскравих слайдів. На екран виводиться вміст наступних розділів роботи:

- Мета і завдання проекту;
- Методи проектування;
- Етапи дослідження;
- Результати анкетування;
- Аналіз кредитних карт;
- Як працювати з картою;
- Плюси і мінуси електронних грошей;
- Картосхема банкоматів у місті;
- Висновок.
Пряме посилання
Переглядів: 1074 | Завантажень: 225

Схоже з Інформатика презентації

Презентація на тему - PETS AND...
Розв'язання вправ державно...
Відповіді та рішення до підруч...
Презентація на тему - Організа...
Твір на тему: Різдво
Презентація на тему - ЗАСТОСУВ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ЕЛЕКТРОННІ ГРОШІ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.