Головна » Презентації » Інформатика презентації

Презентація на тему - ПРЕДСТАВЛЕННЯ ЧИСЛОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ У КОМП'ЮТЕРІ

Презентація на тему - ПРЕДСТАВЛЕННЯ ЧИСЛОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ У КОМП'ЮТЕРІ скачати

Скачати повну версію

Презентація містить навчальний матеріал до уроків ІКТ. За допомогою розробки вчителю простіше організувати роботу в класі. Демонстрація слайдів орієнтована на знайомство школярів з форматом представлення чисел. Учні можуть переглядати роботу вдома для закріплення вивченого в класі. У показ включені предметні поняття, тематичні схеми і таблиці. Спеціальний алгоритм по переведенню чисел в двійкову систему допоможе школярам самостійно виконувати навчальні дії. Інформація викладена доступно і докладно. Презентація сприяє розвитку логічного мислення, удосконалює вміння аналізувати й порівнювати. Організація слайдів допомагає у вихованні інтересу до навчального предмета.

Розробка до заняття складається з восьми інформативних слайдів. На екран виводиться вміст наступних тематичних розділів:

- Тема уроку;

- Цілочисельні і речові формати чисел;

- Формат з плаваючою точкою;

- Алгоритм перекладу в двобайтовий формат;

- Представлення чисел в комп'ютері;

- Таблиці;

- Завдання для самостійного виконання.
Пряме посилання
Переглядів: 265 | Завантажень: 92

Схоже з Інформатика презентації

Презентація на тему - TRAVELLI...
Презентація на тему - РОБОТА І...
Шпаргалка з історії України
Презентація на тему Австрія
Презентація на тему - Комп'...
Презентація на тему - Корупція

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ПРЕДСТАВЛЕННЯ ЧИСЛОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ У КОМП'ЮТЕРІ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.