Головна » Презентації » Інформатика презентації

Презентація на тему - ТЕКСТИ У КОМП'ЮТЕРНОЇ ПАМ'ЯТІ

Презентація на тему - ТЕКСТИ У КОМП'ЮТЕРНОЇ ПАМ'ЯТІ скачати

Скачати повну версію

Презентація містить необхідний навчальний матеріал для проведення уроків ІКТ. Розробка розповідає про прийоми роботи з текстами, описує гідності електронного документа. Особливу увагу приділено розгляду двійкового коду, за допомогою якого здійснюється подання текстів у пам'яті комп'ютера. Використання демонстрації слайдів на уроці допоможе учням засвоїти тему, а також сформувати уявлення про кодування і декодуванні.

Оформлення даної роботи направлено на створення оптимальних умов для сприйняття навчальної інформації. Застосування гіперпосилань дозволяє вчителю варіювати роботу на уроці, переходити до вивчення необхідних розділів. Ключові слова на слайдах виділені червоним кольором, що акцентує увагу школярів на важливому. Тематичні картинки пожвавлюють показ і роблять його цікавим для сприйняття. Всього до перегляду підготовлені двадцять чотири слайда. На екран виводиться вміст наступних тематичних розділів:

- Підготовка текстових документів;

- Зовнішня пам'ять;

- Порівняння електронного і паперового документа;

- Кодування інформації;

-Двійкове кодування;

- Гіпертекст.
Пряме посилання
Переглядів: 236 | Завантажень: 89

Схоже з Інформатика презентації

Презентація "Подорож Колу...
Презентація на тему: Що таке е...
Алгебра А.Г.Мерзляк, Д,А.Номір...
Рідна мова С. Я. Єрмоленко, В....
Презентація на тему - параметр...
Презентація на тему - Шкідливи...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ТЕКСТИ У КОМП'ЮТЕРНОЇ ПАМ'ЯТІ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.