Головна » Презентації » Інформатика презентації

Презентація на тему - ВИВЧАЄМО ПАСКАЛЬ

Презентація на тему - ВИВЧАЄМО ПАСКАЛЬ скачати

Скачати повну версію

Презентація присвячена розділу курсу ІКТ в школі. Розробка являє собою урок програмування на Паскалі. Демонстрація слайдів містить докладні інструкції зі створення власної програми. Показ допоможе школярам простежити всі етапи роботи і виробити алгоритм дій. Дана робота супроводжує діяльність учнів на уроці від оформлення і до запуску програми. Після виконання необхідних кроків за допомогою презентації школярам належить виконати аналогічне завдання самостійно.

Організація навчального матеріалу дозволяє учням сформувати уявлення про особливості мови Паскаль, розвинути навчальні навички роботи з програмою, виховати інтерес до предмета. Оформлення слайдів виконано за допомогою ефектів анімації, які спрямовані на поетапне пред'явлення учням інформації. Схематичне уявлення матеріалу дозволяє чітко структурувати дії.

Презентація містить сім робочих слайдів. На екран виводиться вміст наступних розділів:

- Моя перша програма;

- Правильні результати роботи;

- Схема проходження етапів створення;

- Запускаємо Паскаль;

- Процеси компіляції і запуску;

- Завдання для самостійного виконання.
Пряме посилання
Переглядів: 343 | Завантажень: 103

Схоже з Інформатика презентації

Презентація на тему - Мозок
Вступ до історії України, В. С...
Фізика Сиротюк В. Д. 8 клас
Презентація на тему - Emerald ...
Усі твори з Німецької мови
Презентація на тему - Happy

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ВИВЧАЄМО ПАСКАЛЬ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.