Головна » Презентації » Інформатика презентації

Презентація на тему - ЗАХИСТ ВІД НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ДОСТУПУ ДО ІНФОРМАЦІЇ

Презентація на тему  - ЗАХИСТ ВІД НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ДОСТУПУ ДО ІНФОРМАЦІЇ скачати

Скачати повну версію

Презентація являє собою розробку до уроку ІКТ в одинадцятому класі. Демонстрація слайдів містить навчальний матеріал у повному обсязі. Зміст роботи може бути використано школярами для вивчення в домашніх умовах з метою закріплення і поглиблення предметних знань. Початківцю перегляд допоможе забезпечити безпеку персональних документів на комп'ютері. Показ знайомить глядача з різними способами обмеження доступу сторонніх осіб до інформації. До уваги глядачів запропоновані самі останні розробки вчених у даній галузі інформаційних технологій.

Усі теоретичні розділи супроводжують скріншоти програм, що забезпечує засвоєння матеріалу і допомагає дотримуватися всіх рекомендацій. До складу презентації включені одинадцять інформативних слайдів. На екран виводяться зміст наступних тематичних блоків:

- Використання пароля;
- Пароль в операційній системі Windows;
- Установка прав доступу до папки;
- Біометричні системи;
- Відбитки пальців;
- Характеристика мовлення;
- Райдужна оболонка ока;
- Зображення особи;
- Долоні рук;
- Питання для закріплення
Переглядів: 223 | Завантажень: 84

Схоже з Інформатика презентації

Презентація на тему - Корупція
Презентація на тему: Що таке е...
Твір на тему: Пам'ятки США
Українська мова О. В. Заболотн...
Хімія Ярошенко 9 клас
Англійська мова Л. В. Биркун 7...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ЗАХИСТ ВІД НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ДОСТУПУ ДО ІНФОРМАЦІЇ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.