Головна Презентації » Історія презентації

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати

У самому центрі сучасного столичного Києва, незважаючи на десятиліття боротьби з православ'ям за радянської влади, відродився один з найдавніших монастирів, колиска руського чернецтва - Києво-Печерська Лавра.

Переглянути

 скачати

Народився в Белграді, за власними словами, «... на берегах однієї з чотирьох райських річок, о 8:30 ранку в сім'ї скульптора і викладачки філософії ...».

Переглянути

 скачати
Даний мультимедійний ресурс підготовлений учням одинадцятого класу. За допомогою звісно ж тематичних ілюстрацій в роботі представлені види зброї часів Першої Світової війни. У презентації пропонуються схеми літаків Антанти і Троїстого союзу.
Переглянути

 скачати
У презентації з мистецтвознавства "Козацький портрет" мова йде про різновиди народних українських картин. Цей вид мистецтва був особливо популярний в ХVІІ - ХVІІІ століттях.
Переглянути

 скачати
З презентації звісно можна дізнатися про те, коли з'явилися перші кобзарі, імена та короткі біографічні дані про найвідоміших кобзарів як в царські час, так і в радянський час і в наші дні. Історія кобзарсва непроста, в ній багато героїчних сторінок, багато сумних, а ще більше недосліджених і назавжди втрачених для історії. Але також незважаючи на це, кобзарі назавжди увійшли в історію українського народу, а кобза і бандура є яскравими символами України.
Переглянути

1-5 6-10 11-15 ... 71-75 76-77

Всім учням знадобляться готові презентації PowerPoint на порталі VsiGDZ.ucoz.ua. Презентація на тему історія призначена як для самостійного вивчення учнями, так і для вчителів при проведенні уроків. Основною її метою є створення в учнів яскравого і образного сприйняття найскладніших, цікавих, переломних і важливих періодів в історії людства. Розробки являє собою новий метод для поліпшення процесу навчальної діяльності, а в цьому випадку - процесу вивчення основних фактів історії. Учні, які відносяться до старшій школі, часто орієнтовані вступ до вищих навчальних закладів, тому старшокласники повинні бути заздалегідь підготовлені до нової для них освітньому середовищі. Скачувати готові презентації для уроку історії ви можете на нашому сайті, так само, як і безліч інших презентацій по різноманітним предметам, які входять в процес здобуття середньої освіти. Всі вони містять ілюстративний матеріал з цікавить вас і можуть використовуватися в якості опорного матеріалу при роботі над...