Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація на тему - Історія козацтва

Презентація на тему - Історія козацтва скачати

Скачати повну версію

Презентація орієнтована на широке коло показу . Розробка буде цікава на уроках історії. Навчальні заняття з літератури , присвячені вивченню творчості Шолохова , можуть починатися з перегляду даної роботи . Патріотичні клуби та гуртки можуть розраховувати на допомогу даного показу у вихованні інтересу до історії країни. Самостійне вивчення презентації розширить кругозір , сприятиме підвищенню загального рівня освіченості .

На екран виводиться інформація про походження козаків , традиційних регіонах проживання та укладі життя . Особливу увагу приділено розгляду ролі жінки , її особливому характеру . Оформлення показу привертає увагу численними ілюстраціями , що демонструють зовнішній вигляд козака , традиційне вбрання козачки , вид житла , заняття по господарству. В якості зображень наведені картини російських художників , сучасні фотографії , малюнки до творів . Перегляд презентації сформує повне уявлення про козацтво .

У розробці використані тридцять барвистих слайдів . На екран виводяться наступні матеріали:

- Хто такі козаки ;
- Походження ;
- Місця проживання ;
- Рід служби ;
- Коло службових обов'язків;
- Дохід ;
- Козачка ;
- Життєвий уклад.
Пряме посилання
Переглядів: 2665 | Завантажень: 297

Схоже з Історія презентації

Презентація на тему - COLOURS ...
Шпаргалка з економіки на тему ...
Презентація на тему - Шотланді...
Гдз - Відповіді на запитання т...
Презентація "Види і форми...
Презентація на тему - УЗАГАЛЬН...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Історія козацтва ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.