Головна » Презентації » Історія презентації

Киево-Печерская Лавра презентація

Киево-Печерская Лавра презентація скачати

Скачати повну версію

У самому центрі сучасного столичного Києва, незважаючи на десятиліття боротьби з православ'ям за радянської влади, відродився один з найдавніших монастирів, колиска руського чернецтва - Києво-Печерська Лавра.

Увінчана золотими W куполами Лавра розкинулася на високому правому березі Дніпра. За переказами (найбільш, до речі сказати, ймовірного серед всіх подібних на Русі), горбисті ці берега благословив сам святий апостол Андрій Первозванний, який подорожував з християнською проповіддю в землі скіфів.

Минули після того століття. Всі ті ж ліси, що і за часів апостолів, зберігали благословенне місце. А потім виріс тут місто, згаданий візантійським імператором Костянтином VII Багрянородним в своєму творі «Про управління імперією» (949 м) як фортеця Кіоав або Самбатас. Цікаво, якщо пам'ятати про традиції називати міста по найближчій річці, що назва це вказує на якусь річку Самбатіон, а подібне ім'я відоме з іудейських легенд про зниклих Ізраїлевих племенах, місце проживання яких оточене нібито цієї міфічної рікою. Можливо, «виною» подібної топонімії є іудеї-хозари, що населяли Кіммерія в ті давні часи.

Біля міста знаходилося село Берестове, річна «дача» київських князів. Служив в тутешній церкві старець Іларіон, пошукуючи відокремленої молитви, викопав собі печеру на одному з дніпровських пагорбів. Але не судилося старця зазнати відлюдницького подвигу: по волі Ярослава Мудрого довелося йому зайняти київську митрополичу кафедру.

Пряме посилання
Переглядів: 102 | Завантажень: 25

Схоже з Історія презентації

Презентація на тему - БОЙОВІ М...
Презентація на тему: Замки Анг...
Презентація на тему - Тиск
Презентація на тему - РОЗРАХУН...
Презентація на тему - ВИВЧАЄМО...
Презентація на тему - Our firs...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Киево-Печерская Лавра презентація ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.