Головна » Презентації » Історія презентації

КУЛЬТУРА РОСІЇ В КІНЦІ XIX - ПОЧАТКУ XX СТОЛІТТЯ

КУЛЬТУРА РОСІЇ В КІНЦІ XIX - ПОЧАТКУ XX СТОЛІТТЯ скачати

Скачати повну версію

Презентація містить матеріал, який може бути використаний для проведення занять з літератури, історії. Учитель може демонструвати слайди в якості ілюстративного ресурсу до уроку-лекції. Організація слайдів дозволяє учням переглядати розробку на домашньому комп'ютері в цілях самостійної підготовки до заняття, поглибленню власних знань.

Перегляд даної презентації сприятиме збагаченню знань глядачів про культуру в Росії, вихованню естетичного сприйняття. До уваги глядачів запропонована інформація про срібному столітті російської літератури, його течіях і представниках. Чи не залишені без уваги досягнення в галузі архітектури, живопису, а також у сфері російського театру і балету. Оформлення показу виконано з використанням барвистих ілюстрацій. На екран виводяться портрети видатних майстрів своєї справи: письменників, режисерів, архітекторів.

До перегляду підготовлені тридцять слайдів наступного наповнення:

- Духовний стан суспільства;
- Особливості срібного століття;
- Міська і сільська життя;
- Література;
- Символісти;
- Футуристи;
- Акмеисти;
- Імажиністи;
- Живопис та архітектура;
- Кіномистецтво;
- Балет.
Пряме посилання
Переглядів: 674 | Завантажень: 110

Схоже з Історія презентації

Презентація на тему - РОЗРАХУН...
Презентація на тему: КАТЮША (K...
Презентація на тему - Організа...
Презентація на тему: Лас-Вегас...
Презентація на тему - Наслідки...
Відповіді та рішення до підруч...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і КУЛЬТУРА РОСІЇ В КІНЦІ XIX - ПОЧАТКУ XX СТОЛІТТЯ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.