Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація: "Білоцерківський договір"

Презентація: "Білоцерківський договір" скачати

Скачати повну версію

Білоцерківський мирний договір - це договір між польською владою гетьманом Богданом Хмельницьким, підписаний в Білій Церкві 18-го вересня 1651-го року після Берестецької битви. Умови цього договору були вельми неприємними для Хмельницького. Зокрема, в два рази зменшувалася чисельність реєстрових козаків (з 40 до 20 тисяч), а шляхті поверталися відвойовані раніше маєтку.

Такий стан речей не сприяло ні встановленню миру, ні, тим більше, розвитку української державності, тому вже на наступний рік боротьба розгорілася з новою силою. По суті, Білоцерківський мир був швидше перервою у війні, а не повним її припиненням. Автор: Добруцька Лілія.
Переглядів: 123 | Завантажень: 33

Схоже з Історія презентації

Презентація на тему: Замки Анг...
Презентація на тему - Money (Г...
Презентація на тему - МІЖНАРОД...
Презентація на тему - Music an...
Англійська мова О. Д. Карпюк 1...
Презентація на тему - HAVE GOT

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація: "Білоцерківський договір" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.