Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація "Історія та розвиток українського кобзарства"

Презентація "Історія та розвиток українського кобзарства" скачати

Скачати повну версію

Сама презентація виконана досить добре як технічно, так і за наповненням: наводиться велика кількість структурованої інформації, що оповідає про розвиток кобзарства з часів Київської Русі і по наші дні. Деякі кобзарі були вельми відомими людьми, однак більшість не прагнуло до популярності. 

Своє мистецтво вони передавали з покоління в покоління, іноді утворювалися деякі братства кобзарів (особливо це було поширено серед незрячих), що допомагало їм творчо розвиватися і соціалізуватися. 

Наприкінці презентації перераховуються найвідоміші представники кобзарства як царських часів, так і радянських, і навіть деякі сучасні кобзарі.

Переглядів: 196 | Завантажень: 118

Схоже з Історія презентації

Хімія О. Г. Ярошенко 8 клас
Презентація на тему - ВАТИКАН:...
Презентація на тему - Астрофіз...
Презентація на тему - ANIMAL’S...
Розв'язання до: Збірник за...
Презентація на тему - МАКРОЕКО...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Історія та розвиток українського кобзарства" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.