Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація "Історія та розвиток українського кобзарства"

Презентація "Історія та розвиток українського кобзарства" скачати

Скачати повну версію

Сама презентація виконана досить добре як технічно, так і за наповненням: наводиться велика кількість структурованої інформації, що оповідає про розвиток кобзарства з часів Київської Русі і по наші дні. Деякі кобзарі були вельми відомими людьми, однак більшість не прагнуло до популярності. 

Своє мистецтво вони передавали з покоління в покоління, іноді утворювалися деякі братства кобзарів (особливо це було поширено серед незрячих), що допомагало їм творчо розвиватися і соціалізуватися. 

Наприкінці презентації перераховуються найвідоміші представники кобзарства як царських часів, так і радянських, і навіть деякі сучасні кобзарі.

Пряме посилання
Переглядів: 241 | Завантажень: 128

Схоже з Історія презентації

Шпаргалка з історії України
Хімія Ярошенко 9 клас
Презентація на тему - Комп'...
Фізика Сиротюк В. Д. 8 клас
Англійська мова О. Д. Карпюк 1...
Готові лабораторні роботи з фі...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Історія та розвиток українського кобзарства" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.