Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація "Іван Мазепа та його внесок у культуру України"

Презентація "Іван Мазепа та його внесок у культуру України" скачати

Скачати повну версію

Сьогодні на порядку денному історія України, тема презентації: "Іван Мазепа та його внесок у культуру України". Тут наводяться загальні біографічні відомості про це суперечливому українського гетьмана, але більш докладно розглядається саме його роль у культурному житті України XVII-XVIII століть. По-перше, йдеться про його внесок у будівництво та реконструкцію православних храмів. Також наголошується його вплив на розвиток православної церкви в інших державах та цінні подарунки іноземним соборам. Автор не обходить увагою і заступництво Мазепи української літератури і театру.

Сама презентація оформлена досить добре, головним її плюсом є велика кількість фотографій перерахованих вище церков. Автор: Ковтанец Оксана.
Пряме посилання
Переглядів: 357 | Завантажень: 55

Схоже з Історія презентації

Презентація на тему - МОМЕНТ С...
Презентація з психології на те...
Презентація на тему - Modern i...
Англійська мова В. М. Плахотни...
Твір на тему: Пам'ятки США
Презентація на тему - Типізова...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Іван Мазепа та його внесок у культуру України" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.