Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація "Козацький портрет"

Презентація "Козацький портрет" скачати

Скачати повну версію

У презентації з мистецтвознавства "Козацький портрет" мова йде про різновиди народних українських картин. Цей вид мистецтва був особливо популярний в ХVІІ - ХVІІІ століттях.

На слайдах представлені портрети іменитих козаків, таких як С. Сулима, Е.Дараган, І.Гонти, М.Залізняк та інших, які належать пензлю відомих художників.

Однак, особлива увага приділяється народного живопису, картинам, які отримали назву «Козаки-Мамаї». На них козак зображується зазвичай сидить під дубом (символ сили), з бандурою в руках (мрія про свободу), поруч з ним пасеться його вірний кінь (символ мандрів), поруч розкладено зброю (вміння себе захистити).

Картини часто мають риси народного примітивного мистецтва, але в той же час відрізняються закінченістю і своєрідною класикою стилю. Особливу увагу художники приділяли духовним проявів життя козаків, підкреслювали їх вірність своєму народові та рідній землі.
Пряме посилання
Переглядів: 212 | Завантажень: 55

Схоже з Історія презентації

Презентація на тему - параметр...
Презентація на тему: загін Сум...
Фізика Генденштейн Л. Е. 8 кла...
Презентація на тему: Велика Фр...
Презентація на тему - ФІЗИЧНІ ...
Англійська мова В. М. Плахотни...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація "Козацький портрет" ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.