Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація на тему - АРХЕОЛОГІЧНІ КУЛЬТУРИ ДАЛЕКОГО СХОДУ І АМЕРИКИ

Презентація на тему - АРХЕОЛОГІЧНІ КУЛЬТУРИ ДАЛЕКОГО СХОДУ І АМЕРИКИ скачати

Скачати повну версію

Презентація покликана розповісти про результати проектної діяльності учнів сьомого класу. Вивчення змісту слайдів буде доречно на уроках історії. Перегляд роботи на домашньому комп'ютері дозволить школярам поповнити власні предметні знання, розширити уявлення про науку археології.

Показ знайомить з визначеннями ряду предметних термінів, описує стародавні культури. До уваги глядачів також запропоновані результати опитування школярів на предмет знання археологічних епох.

Для знайомства з результатами проекту створено двадцять один слайд. Оформлення показу виконано з використанням діаграм, ефектів анімації, тематичних зображень. Завдяки грамотно розташованому матеріалу презентація сприймається без утруднень. Інформація за темою представлена ​​в наступних розділах:

- Мета і завдання дослідження;
- Кам'яний вік;
- Древнекаменний століття;
- Мезоліт;
- Неоліт;
- Бронзовий вік;
- Сінегайци;
- Залізний вік;
- Територія Примор'я;
- Янковська культура;
- Кроуновська культура;
- Результати дослідження;
- Висновок.
Пряме посилання
Переглядів: 643 | Завантажень: 90

Схоже з Історія презентації

Презентація на тему - IT'S...
Презентація на тему - візантій...
Презентація на тему - Cats
Презентація з психології на те...
Презентація на тему - My famil...
Презентація на тему - Англійсь...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - АРХЕОЛОГІЧНІ КУЛЬТУРИ ДАЛЕКОГО СХОДУ І АМЕРИКИ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.