Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація на тему - Богдан Зиновій Хмельницький

Презентація на тему - Богдан Зиновій Хмельницький скачати

Скачати повну версію

Спочатку наводяться загальні відомості про гетьмана: дати народження і смерті, родичі, віросповідання. Далі говориться про його походження місці народження (останнє, до речі, до цих пір точно не встановлено) та освіті. Після того називаються основні факти з життя Хмельницького до 1648-го.

Природно, більша частина презентації присвячена національно-визвольній боротьбі гетьмана проти польської шляхти, результатом чого стало утворення незалежної Гетьманщини (пізніше увійшла до складу Московського царства на правах автономії).

Наприкінці автор підводить підсумки життя і діяльності Богдана Хмельницького, відгуки істориків про нього і деякі висновки.

Також у презентації є безліч графічної інформації, пов'язаної з гетьманів, зокрема, його підпис.
Переглядів: 166 | Завантажень: 34

Схоже з Історія презентації

Презентація на тему - Файли (З...
Презентація на тему Австрія
Презентація на тему - Наслідки...
Презентація на тему - PAST PRO...
Математика Г. М. Янченко, В. Р...
Презентація на тему - Органічн...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Богдан Зиновій Хмельницький ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.