Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація на тему - Богдан Зиновій Хмельницький

Презентація на тему - Богдан Зиновій Хмельницький скачати

Скачати повну версію

Спочатку наводяться загальні відомості про гетьмана: дати народження і смерті, родичі, віросповідання. Далі говориться про його походження місці народження (останнє, до речі, до цих пір точно не встановлено) та освіті. Після того називаються основні факти з життя Хмельницького до 1648-го.

Природно, більша частина презентації присвячена національно-визвольній боротьбі гетьмана проти польської шляхти, результатом чого стало утворення незалежної Гетьманщини (пізніше увійшла до складу Московського царства на правах автономії).

Наприкінці автор підводить підсумки життя і діяльності Богдана Хмельницького, відгуки істориків про нього і деякі висновки.

Також у презентації є безліч графічної інформації, пов'язаної з гетьманів, зокрема, його підпис.
Пряме посилання
Переглядів: 191 | Завантажень: 41

Схоже з Історія презентації

Презентація на тему - Біологія...
Презентація на тему - PETS AND...
Хімія Н. М. Буринська 7 клас
Презентація на тему - КОЛОЇДНА...
Всесвітня історія 7 клас
Презентація на тему - Споживчи...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Богдан Зиновій Хмельницький ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.