Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація на тему - ФРАНЦІЯ В СЕРЕДИНІ XIX СТОЛІТТЯ

Презентація на тему - ФРАНЦІЯ В СЕРЕДИНІ XIX СТОЛІТТЯ скачати

Скачати повну версію

Презентація призначена для використання на уроках історії й для підготовки до них. Розробка знайомить з ключовими подіями у Франції наприкінці дев'ятнадцятого століття. До уваги школярів запропонована інформація про біографії та діяльності лідерів держави , а також про напрямки зовнішньої і внутрішньої політики. Особливу увагу даної роботи приділено розгляду розвитку промисловості і сільського господарства країни. Навчальний матеріал зачіпає всі аспекти теми , перегляд слайдів дозволяє учням сформувати уявлення про політичні та економічних перетвореннях у Франції.

До уваги глядачів запропоновані п'ятнадцять інформативних слайдів . Сприйняття роботи не викликає ускладнень , ключові моменти показу виділені рамками , підкресленнями . Презентація проілюстрована портретами правителів держави . Схеми і таблиці сприяють систематизації вивченого . На екран виводиться інформація наступних розділів:

- Список історичних ключових подій у Франції;
- Промисловий переворот ;
- Липнева революція ;
- Тимчасовий уряд ;
- Режим Другої республіки ;
- Режим Другої імперії ;
- Завершення промислового перевороту ;
- Зовнішня політика .
Пряме посилання
Переглядів: 596 | Завантажень: 346

Схоже з Історія презентації

Хімія Н. М. Буринська 8 клас
Презентація на тему - Прискорю...
Презентація на тему - English ...
Відповіді на завдання підручни...
Презентація на тему: загін Сум...
Презентація на тему - 10 факті...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ФРАНЦІЯ В СЕРЕДИНІ XIX СТОЛІТТЯ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.