Презентація на тему - Гадяцький договір скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація на тему - Гадяцький договір

Презентація на тему - Гадяцький договір скачати

Скачати повну версію

Презентація з історії України на тему: "Гадяцький договір". Це договір від 16-го вересня 1658-го року, метою якого було вступ української Гетьманщини (під назвою "Великого Князівства Руського") до складу Речі Посполитої. Формально українська сторона вважалася повноправним членом ЄС цього нового союзу, проте більшість досягнень Національно-Визвольних змагань Богдана Хмельницького проти шляхти анулювалися цим договором. Саме цей факт і призвів до того, що багато козаків не підтримали союзу, що призвело до нових конфронтацій.

У презентації вельми докладно розглядаються передумови створення договору, основні його положення і наслідки підписання. Оформлення також на висоті. Єдиний мінус - деяка однобокість суджень. Автор: Добруцька Лілія.
Переглядів: 138 | Завантажень: 30

Схоже з Історія презентації

Англійська мова А. М. Несвіт 1...
Презентація на тему - Mass Med...
Презентація на тему - Збережен...
ГДЗ Українська мова 9 клас, С....
Математика О. М. Афанасьєва, Я...
Географія відповіді на запитан...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Гадяцький договір ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.