Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація на тему - Гадяцький договір

Презентація на тему - Гадяцький договір скачати

Скачати повну версію

Презентація з історії України на тему: "Гадяцький договір". Це договір від 16-го вересня 1658-го року, метою якого було вступ української Гетьманщини (під назвою "Великого Князівства Руського") до складу Речі Посполитої. Формально українська сторона вважалася повноправним членом ЄС цього нового союзу, проте більшість досягнень Національно-Визвольних змагань Богдана Хмельницького проти шляхти анулювалися цим договором. Саме цей факт і призвів до того, що багато козаків не підтримали союзу, що призвело до нових конфронтацій.

У презентації вельми докладно розглядаються передумови створення договору, основні його положення і наслідки підписання. Оформлення також на висоті. Єдиний мінус - деяка однобокість суджень. Автор: Добруцька Лілія.
Пряме посилання
Переглядів: 241 | Завантажень: 53

Схоже з Історія презентації

Презентація на тему - CHARLIE ...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Презентація на тему - Функціон...
Готові лабораторні роботи з фі...
Алгебра П. Щербань, розв'я...
Презентація на тему: Кіпр

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Гадяцький договір ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.