Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація на тему - Гадяцький договір

Презентація на тему - Гадяцький договір скачати

Скачати повну версію

Презентація з історії України на тему: "Гадяцький договір". Це договір від 16-го вересня 1658-го року, метою якого було вступ української Гетьманщини (під назвою "Великого Князівства Руського") до складу Речі Посполитої. Формально українська сторона вважалася повноправним членом ЄС цього нового союзу, проте більшість досягнень Національно-Визвольних змагань Богдана Хмельницького проти шляхти анулювалися цим договором. Саме цей факт і призвів до того, що багато козаків не підтримали союзу, що призвело до нових конфронтацій.

У презентації вельми докладно розглядаються передумови створення договору, основні його положення і наслідки підписання. Оформлення також на висоті. Єдиний мінус - деяка однобокість суджень. Автор: Добруцька Лілія.
Пряме посилання
Переглядів: 184 | Завантажень: 46

Схоже з Історія презентації

Презентація на тему - ПЛАНЕТИ ...
Презентація на тему - Обчислен...
Презентація на тему - Modern i...
Презентація на тему Підліткови...
Презентація на тему - Земля. М...
Презентація з психології на те...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Гадяцький договір ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.