Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація на тему: Гайдамаччина. Коліївщина. Опришківство.

Презентація на тему: Гайдамаччина. Коліївщина. Опришківство. скачати

Скачати повну версію

Сьогодні у нас звісно на порядку денному історія і тема презентації - народні повстанські рухи: Гайдамаччина. Коліївщина. Опришківство.

Головною причиною всіх цих повстань було збільшення впливу Польщі та Австрії на Правобережній Україні і проведення польською шляхтою жорсткої колонізаторської політики по відношенню до місцевого населення. Як наслідок, основною силою цих рухів було селянство.

Гайдамаччина - це, по суті, два масштабних повстання, які спалахнули в 1734-му і 1750-му роках, які, проте ж, були швидко придушені у зв'язку з низьким рівнем організації повстанців.

Коліївщина - свого роду, ідейний продовження гайдамаччини під проводом таких відомих історичних діячів як Максим Залізняк та Іван Гонта. Епіцентром розвитку подій довелося стати території південної частини сучасної Київської області. Коліївщина так само не увінчалася успіхом і була швидко зупинена.

Опришківство - ще одне повстанський рух, який виник на території Галичини в XVI столітті, але увійшло в активну фазу 30-40-х роках XVIII століття. Ідейний натхненник - Олексу Довбуш. Як і інші повстання, успіхом не увінчалося, хоча тривало набагато довше. Остаточно придушити повстанців австрійцям вдалося тільки в другій половині звісно XIX століття.
Пряме посилання
Переглядів: 186 | Завантажень: 48

Схоже з Історія презентації

Презентація на тему - Файли (З...
Презентація на тему - ФІЗИЧНІ ...
Презентації з німецької мови н...
Англійська мова Л. В. Калініна...
Рідна мова М. І. Глазова 7 кла...
Презентація на тему: Менеджмен...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему: Гайдамаччина. Коліївщина. Опришківство. ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.