Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація на тему - Історія Москви

Презентація на тему - Історія Москви скачати

Скачати повну версію

Презентація створена учнем восьмого класу. Розробка представлена ​​у вигляді тематичної лекції . Показ слайдів буде доречний на уроках навколишнього світу , історії , а також на заняттях гуртків та тематичних бесідах класної години . З метою розширення уявлення про столицю нашої держави школярі можуть вивчати дану роботу самостійно. Знайомство з інформацією презентації допоможе учням у підготовці повідомлення , реферату.

Розповідь про місто зачіпає такі аспекти:

- Географічне розташування ;

- Історія заснування ;

- Центр удільного князівства ;

- Піднесення Москви;

- Неспокійні і руйнівні часи ;

- Столиця єдиної держави ;

- Радянська Москва;

- Час Великої Вітчизняної війни.

Оформлення презентації виконано з використанням яскравих фотографій, які демонструють різноманітні пам'ятки столиці. Важливі дати і події в тексті виділені підкресленням , що акцентує увагу глядачів і допомагає запам'ятати важливі моменти. Перехід між слайдами оформлений ефектами анімації , які сприятливо позначаються на сприйнятті презентації .
Пряме посилання
Переглядів: 177 | Завантажень: 68

Схоже з Історія презентації

Презентація на тему - Emerald ...
Презентація на тему - чадний г...
Презентація на тему - Молоко т...
Готові лабораторні роботи з фі...
Презентація на тему: Лас-Вегас...
Математика (рівень стандарту) ...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - Історія Москви ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.