Головна » Презентації » Історія презентації

Презентація на тему - ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ В СТАРОДАВНЬОЇ ГРЕЦІЇ

Презентація на тему - ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ В СТАРОДАВНЬОЇ ГРЕЦІЇ скачати

Скачати повну версію

Презентація містить навчальний матеріал до уроків історії. Розробка може використовуватися як лекційного ресурсу до занять. Детальний виклад питання дозволить школярам при бажанні засвоїти тему самостійно. Перегляд на домашньому комп'ютері розширить кругозір , поглибить знання з предмета , допоможе при підготовці до уроку . Демонстрація слайдів знайомить глядачів з походженням назви ігор , а також з легендами їх появи. Велика увага приділена розгляду правил , умов підготовки учасників . Опис видів , в яких доводилося змагатися спортсменам у давні часи , формує повне уявлення про хід спортивних подій. Перевірити засвоєння всіх питань покликана спеціальна вікторина , розташована на останніх слайдах презентації .

До показу підготовлені двадцять два проілюстрованих слайда. Оформлення за допомогою тематичних зображень доповнює картину і сприяє засвоєнню. На екран виводиться вміст наступних розділів:

- Походження назви спортивних змагань ;
- Легенди про появу Олімпійських ігор;
- Підготовка учасників ;
- Правила проведення ;
- Імена знаменитих атлетів ;
- Нагородження ;
- Вікторина .
Пряме посилання
Переглядів: 2572 | Завантажень: 524

Схоже з Історія презентації

Презентація на тему: фактори в...
Презентація на тему - Пам'...
Презентація на тему - Векторна...
Німецька мова Л.П. Савченко 8 ...
ГДЗ Англійська мова О. Д. Карп...
Відповіді та рішення до підруч...

Microsoft PowerPoint - проста і в той же час багатофункціональна програма для складання мультимедійних презентацій і слайд шоу. Але ця простота і є тим що вабить мільйони людей, з нею можливо створити класну презентацію у декілька кліків. Найновіші з яких в тому числі і Презентація на тему - ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ В СТАРОДАВНЬОЇ ГРЕЦІЇ ви можете скачати безкотовно на нашому шкільному довіднику без реєстрації.